Osvěžovač vzduchu Fresh air 300 ml pomeranč Zobrazit větší

Osvěžovač vzduchu Fresh air 300 ml pomeranč

24.0 kusů v kartónu

11179

Nový produkt

Určení osvěžovače: osvěžovač vzduchu Fresh air 300ml pomeranč slouží pouze pro použití v interiérech.

Účinky:

  • Energie a osvěžení: Pomerančová vůně je povzbuzující a osvěžující. Použití pomerančového osvěžovače vzduchu může dodat energii a povzbudit náladu, což je ideální pro začátek nového dne nebo kdykoliv potřebujete rychlou dávku svěžesti.
  • Stimulace mysli: Pomerančová vůně má pověst povzbuzující a stimulující mentální funkce. Je to jako nádech čerstvého vzduchu pro mysl, který může pomoci zlepšit soustředění, paměť a celkovou mentální jasnost.
  • Pozitivní nálada: Vůně pomeranče je často spojována s pozitivitou a radostí. Použití pomerančového osvěžovače vzduchu může pomoci zlepšit náladu a vyvolat pocit optimismu a štěstí.
  • Redukce stresu: Pomerančová vůně má uklidňující účinky na nervový systém. Použití pomerančového osvěžovače vzduchu může pomoci snížit úzkost a stres a podpořit celkový pocit pohody a uvolnění.
  • Osvěžení prostoru: Pomerančový osvěžovač vzduchu nejenže dodává do místnosti příjemnou vůni, ale také pomáhá odstranit nepříjemné zápachy a přináší do prostoru svěžest a čistotu.

Doporučení:

Pomerančový osvěžovač vzduchu přizpůsobuje atmosféru různým prostorům, dodává jim energii, svěžest a příjemnou vůni, která podporuje různé aktivity a nálady.

Je však důležité si uvědomit, že každý člověk může vnímat vůně odlišně, a co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého. Také je důležité dbát na to, aby byly osvěžovače používány v souladu s jejich návodem a bezpečnostními pokyny.

Jak pomerančový osvěžovač působí na různé prostory a jakou atmosféru vytváří?

  • Obývací pokoj: V obývacím pokoji pomerančový osvěžovač vzduchu přináší svěžest a energii. Jeho osvěžující aroma povzbuzuje a dodává vitalitu prostředí, ideální pro rodinná setkání nebo večery s přáteli.
  • Pracovna nebo kancelář: V pracovním prostoru pomerančová vůně stimuluje mysl a podporuje produktivitu. Je to jako nádech čerstvého vzduchu, který pomáhá udržet soustředění a motivaci po celý den.
  • Ložnice: V ložnici pomerančový osvěžovač vzduchu vytváří relaxační atmosféru pro klidný a odpočinkový spánek. Jeho sladká a ovocná vůně pomáhá uvolnit napětí a stres z dlouhého dne.
  • Kuchyně: V kuchyni pomerančová vůně přináší do prostoru svěžest a čistotu. Pomáhá neutralizovat nepříjemné zápachy a dodává do prostředí radostnou a povzbuzující atmosféru při vaření a přípravě jídla.
  • Koupelna: V koupelně pomerančový osvěžovač vzduchu odstraňuje nepříjemné zápachy a přináší do prostoru svěžest a čistotu. Jeho osvěžující vůně dodává do místnosti pocit svěžesti a dobře by se hodila pro osvěžení během ranní sprchy nebo relaxace ve vaně.

Instrukce: před použitím dobře protřepejte, sprej držte ve výšce ramen a aplikujte cca. 5-10 sek.

Více informací

3840 ks

Parametry

kusů v kartónu24.0

Více informací

Varování: prosím přečtěte si pečlivě instrukce: Neaplikujte vůni, jestliže se ve stejné místnosti nacházejí: těhotné ženy, děti a osoby s respiračními potížemi, či nemocemi. Sprej může způsobit alergickou reakci. Skladujte v suchu a z dosahu potravin. Přímo neinhalujte, neaplikujte na potraviny, nestřílejte na zdroje tepla a ohně. Chraňte před vnějším poškozením, ani prázdnou láhev neprorážejte, a nevhazujte do ohně. Nebezpečí. H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 stupňů. Recyklovatelný obal, uložte na místo určené k odkládání obalů. Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)on (číslo ES 247-500-7) a 2-methylisothiazol-3 (2H)-on (číslo ES 220-239-6) (3:1). Může vyvolat alergickou reakci. Obsah: 300 ml. Datum výroby a minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.