Obrázek Zobrazit větší

Odpadkový koš s pedálem 18 L

6.0 kusů v kartónu

01013

Nový produkt

Hledáte praktické a stylové řešení pro váš odpad?

Představujeme vám náš Odpadkový koš s pedálem o objemu 18 litrů, který se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti! S elegantním červeným designem a kvalitním plastovým materiálem, tento koš nejen, že splní svou funkci, ale také vylepší vzhled vaší kuchyně, koupelny nebo kanceláře.

Proč byste si měli vybrat právě náš Odpadkový koš s pedálem? Jeho praktické funkce a chytré řešení vás přesvědčí! Pedál, který ovládá víko, vám umožní snadné a hygienické otevírání bez nutnosti se dotýkat koše rukama. To znamená méně bakterií a více pohodlí při každodenním používání.

Neváhejte a přidejte do svého košíku Odpadkový koš s pedálem v červené barvě ještě dnes! Užívejte si čistotu a pořádek bez zbytečných komplikací. Váš nový odpadkový koš je zde, aby vám každý den usnadnil život.

Více informací

50 ks

Parametry

kusů v kartónu6.0

Více informací

Výhody našeho Odpadkového koše s pedálem:

?Hygienické a pohodlné použití – Pedálový mechanismus umožňuje otevírání víka bez nutnosti se dotýkat koše rukama, což znamená méně bakterií a větší pohodlí.

?Elegantní design – Jasně červená barva a moderní vzhled dodají vaší domácnosti stylový prvek, který se hodí do každého interiéru.

?Odolný materiál – Kvalitní plast zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení, takže koš bude sloužit po mnoho let.

?Ideální velikost – Objem 18 litrů je dostatečně velký pro běžné domácí odpady, a přitom nezabírá příliš mnoho prostoru.

?Snadná údržba – Hladký povrch a odnímatelné víko usnadňují čištění, což znamená méně starostí a více času na to, co máte rádi.